אודותינו

רענן כהני

איש משרד החוץ בעבר במשך למעלה מ-20 שנים.
בעל תעודת Expert Olfactif Certifié מ-Cinquième Sens (המוסד הצרפתי הבינ"ל המוביל בעולם בתחום סדנאות לעולם הבשמים לקהל הרחב ולקהל המקצועי) והזכיין הבלעדי שלו בישראל. סטאז' התמחות ב-ISIPCA – Grande école des métiers du parfum, de la cosmétique et des arômes.

נעמי פינס כהני

פסיכותרפיסטית מומחית להגדרת צרכי הלקוח בתחום הטעם האישי בבשמים.

Imagine (דמיינו) עולם שבו נוכל לדבר ריחות, לתאר מקומות על פי הריחות שלהם, אישה או גבר על פי חותמת הריח שלהם. נוכל לתרגם כל חוויה אנושית, רגשית ואמנותית לשפת הריח. נוכל להשאיר חותם ייחודי. האפשרויות הן אינסופיות.

לרוב בני האדם אדם חוש ריח בריא אך אין אנו זוכים ללמוד להשתמש בו כראוי – לא בבית הספר ובמסגרות הלימודים ולא בשום מסגרת אחרת. יש מי שפיתח את חוש הטעם, הקרוב והקשור מאד לחוש הריח, מתוך אהבה לעולם הטעם והארומות ויש אפילו אנשים שנולדו עם חוש ריח מפותח. ואולם, גם מי שזכה בכישרון טבעי שכזה, אין פירושו של דבר שהוא יכול להבין את אמנות הריח, שהיא מיומנות נרכשת. בשמים מצויים בצומת שבין אמנות לבין מוצר צריכה – יותר מכל תחום אמנותי אחר. יש בהם אמנם מאפיינים של אופנה, אך הם כוללים גם רובד נוסף של מסתורין: עולם הריחות הוא עולם קסום ומרגש, קרוב ונוגע בכל אחת ואחד ואפילו יומיומי ועם זאת, בו בזמן מופשט לחלוטין. קשה לתפוס אותו. קשה לשדך לו תמונות או אווירה אוניברסליים: הוא שונה לגמרי מחושים אחרים.

ולמרות זאת ומבלי להיות מודעים לכך, חוש הריח הוא חוש שבו אנחנו משתמשים בכל רגע, לרוב מבלי לשים לב. הוא שותף כמעט לכל מעשינו. הוא גם צורת הזיכרון הראשונה ביותר. מגלים זאת כאשר שומעים עדויות מתתרנים.

זו הסיבה שחברת בשמת עדן בע"מ שמה לה למטרה להיות פורצת-דרך בישראל בהפצתה של בשורת ההיכרות האינטימית יותר עם עולם הריחות הקסום לציבור הרחב ולאנשי המקצוע בתחום.

לשם כך, בשמת עדן בע"מ – החברה המובילה לראשונה בישראל את תרבות הבשמים העולמית – החליטה להתמקד בשלוש פעילויות המשלימות זו את זו:

  1. הוראת תרבות הבשמים המודרנית באמצעות סדנאות יחודיות הפותחות לקהל הרחב והמקצועי דלת לעולם יצירת הבושם והבנת התעשייה.
  2. התמחות בבשמי בוטיק כעולם שמציע את המגוון הרחב והייחודי ביותר של בשמים, חלקם קרובים יותר לבשמים הקלאסיים יותר המוכרים וחלקם ניחוחות מיוחדים באמת, שונים ומבריקים, העונים על תפישה אומנותית אחרת לגמרי. ברצוננו להציע לכם מבחר קטן ואיכותי במיוחד.
  3. שירות יעוץ אישי להתאמת בושם – מי שאין באפשרותו לתאם פגישת יעוץ אישי עם רענן, יכול לקבל שירות יעוץ אישי המתאים לכל אחד גם דרך אתר האינטרנט בקלות ובפשטות. כל מי שמתעניין בבושם יוכל, באמצעות שאלון קצר, להתמקד בסוג הבושם המתאים לצרכיו. כפי שיותר ויותר מקובל בעולם, גם ניתן במחיר סמלי להזמין דוגמיות של כל בושם שאנו מציעים למכירה.

אנו גאים, אפוא, להציע לכם שירות המאפשר לכם דרך צרכנות שונה, ובעיקר נבונה וחכמה, לעולם הבשמים. החל מהיום, תוכלו לדעת מה הבושם המתאים לכם ואף אחד לא יוכל לנצל חוסר ידיעה כדי למכור לכם בושם שאינו לטעמכם! גלו איתנו את העולם הקסום של הניחוחות.