הניחוח האישי שלך

לראשונה בישראל - התנסו כאן ועכשיו בחווייה מרתקת וייחודית וגלו את הבושם שלכם!

בדף זה נתאים לך באופן אישי את הבושם שלך באמצעות השאלון הקצר הבא. בתום השאלון, נציג לך עד 3 בשמים שונים שלפי התשובות שקיבלנו ממך, מתאימים לך אישית ונשלח לך במתנה דוגמיות של הבשמים הללו בעלות המשלוח בלבד.
נדגיש רק, שזו התאמה אישית של בשמי בוטיק כמוצרי מדף ולא רקיחה אישית

בשאלון קצר בן 4 שלבים ננסה ללמוד ממך, עפ"י ההעדפות/הבחירות האישיות שלך הקשורות לעולם הריח, הבשמים והאופנה, מה הבושם האישי שלך והמתאים לך. חשוב לענות על כל השאלות – גם אם התשובה היא "אין העדפה" בשאלות הרלוונטיות – כדי לאפשר מעבר לשלב הבא. בסיום השאלון תתקבל תוצאה של עד 3 בשמים המתאימים לך אישית. כאמור, נשלח לך במתנה בהתאם סט של עד 3 דוגמיות (בנפח 1.5-2 מ"ל) של הבשמים המתאימים לך אישית.
אנו מציעים את הדוגמיות בחינם כי אנו מאמינים שגם באינטרנט אפשר לקנות בשמים באופן אישי – בהתאמה אישית לכל אחת ואחד ובעיקר בקשר אישי איתנו בו נגיש לך יעוץ והרבה יותר ידע רלוונטי ועדכני על עולם הבשמים בכלל ועל הבשמים שניתן לקנות אצלנו בפרט. לכן, אנחנו מציעים דרך חדשה וייחודית של קניית בשמים איכותיים וייחודיים באינטרנט, בהתאמה אישית ובהכרת הבושם לפני רכישתו ורוצים להקנות לך את הבטחון לפני הקנייה ובעיקר אחריה...! בכל מקרה, אנחנו עומדים לרשותך בכל שאלה.

אז בואו נגלה יחד מהו הבושם שלכם...

מי את\ה?

מי את\ה?

פרופיל הבושם שלך

פרופיל הבושם שלך

חם / רענן

רשמי / אינטימי

קלאסי / חדשני

השימוש שלך בבושם

השימוש שלך בבושם

סיום

נא לסמן כי את/ה מסכים/ה לתנאי השימוש

בחר גודל פונט
ניגודיות